Menu Košík0

.


Zřídka kdy potkáte kombinaci tak krásnou a organickou, jako je práce fotografky Lucie Fenclové. Ženy, která vám umožňuje nahlédnout na svět svýma očima prostřednictvím fotografií pro Corpus. A to vlastně od doby, co je značka na světě. Je nám ctí vám ji představit ještě o trošku blíž!

Q: Tvoje fotky jsou vizuálním potěšením snad pro všechny, kteří se seznámí s tvojí fotografií. Miluješ její barvy,  hru se světlem, inspiruje tě příroda. Co z jejího světa si pro svou práci odnášíš?

To mám radost, že si tohle myslíš Ani (myslíte s Bětkou). Mě určitě nejvíc inspiruje světlo. Což mi přijde ale jako hrozný klišé napsat, každej fotograf potřebuje světlo :) Hrozně mě baví pozorovat, když se světlo někde mihne, někde zesílí, někde se ztratí. Obecně ale miluju přírodu , být v ní, přespat… ráno se probouzet a vidět všechny barvy, který dokáže rozbřesk vykouzlit. Všechny odstíny zelený na stromech a loukách, je to nekonečnej prostor inspirace :)
772


Q: Objektivem čím dál tím častěji nahlížíš na ženské tělo. Změnil se nějak tvůj pohled na něj?

Na prvním našem společným focení jsem se i já dost styděla. A to jsem byla za foťákem! Myslím, že když vidím holky jak překonávají svý komfortní hranice a nechávají se fotit ve spodním prádle inspiruje i mě. Míň stydět a být v pohodě s vlastním tělem. Teď jsem se nechala vyfotit v tomhle body a cítila jsem, jak posouvám svoje hranice.

774
Lucie is wearing: Corpus Body, size M

Q: Jaká je tvoje oblíbená část těla?


Mám celkem ráda všechny části svého těla, trochu bojuju se svým bříškem. Ale mám ho a je moje! A taky ho mám svým způsobem ráda.

Q: Co by sis přála, aby tvá práce lidem přinášela?

Vizuální radost. Já třeba hrozně ráda sleduju v tramvaji, když dovnitř proniká světlo (což už jsem tu trochu zmínila) a mihotá se lidem na obličeji. Vždycky mi to přijde krásný a usměju se nad tím pohledem. Takovej pocit bych chtěla, aby lidi zažívali i u mých fotek.


771
Lucie is wearing: Ami Active Bra, size M

Q: Co o tobě, Luci, okolí moc neví?

Když jsem byla malá, milovala jsem Avril Lavigne! Měla jsem přezdívku Avrilka a můj email byla avrilkalka, protože avrilka už bylo zabraný :)

Q: Jak odpočíváš?

Ráda odpočívám v přírodě, na procházce. Momentálně je můj odpočinek taky focení na film na středoformát, ale taky v posteli u Netflixu!

770

Lucie is wearing: Corpus Body, size M
775


777


776

Muse: Lucie Fenclová
Photo: David Krátký